Jak Judyta

Zapraszamy na warsztaty, które pomogą  Ci odnaleźć wizję tego, kim jest i ma być kobieta, żeby być szczęśliwą.

Warsztaty „Jak Judyta” … to zaproszenie dla wszystkich Pań, które chcą w 100% korzystać ze wszystkich atutów swojej kobiecości!
Chciałybyśmy zaproponować warsztaty, w których wspólnie będziemy odkrywać różne aspekty naszej kobiecości. Będziemy dzielić się doświadczeniem, a także demaskować kłamstwa o nas samych, które wydają nam się prawdą. Spotkanie zmusza do spojrzenia w głąb siebie, znalezienia przyczyn niezadowolenia z własnego wyglądu i zachowania. W trakcie warsztatów najwięcej miejsca poświęcamy konkretnym działaniom: rozmowom i ćwiczeniom. Zapraszamy: Jula, Asia i Małgosia.
Warsztaty dzielą się na trzy tematy/zagadnienia, z których każdy rozpracowuje jedna z prowadzących. Celem spotkania jest odkrycie i wydobycie piękna na trzech poziomach:
  • - Piękno wewnętrzne - ćwiczenia terapeutyczne (bazujące na metodach terapii poznawczo-behawioralnej): omówienie mechanizmów powstawania kłamstw o nas, rozmowy o konkretnych problemach, pytania coachingowe.Prowadząca: Małgosia Kornacka - trener, coach, psychoterapeutka. Inspirująca i twórcza! 
  • - Piękno w relacjach - metody teatralne, czyli ćwiczenia teatralnej improwizacji (rozluźnianie, praca z ciałem i głosem i in.). To niezwykła metoda pozwalająca spojrzeć na siebie w sposób nowy i bardzo świeży. Prowadząca: Julita Wołoszyńska - Matysek - aktorka, dziennikarka, redaktorka „Słowa na Niedzielę”. Lubi ludzi, potrafi ich słuchać i „otwierać”.
  • - Piękno zewnętrzne - analiza teoretyczna i zajęcia praktyczne w zakresie sposobów robienia dobrego makijażu, typów sylwetek, tonacji kolorystycznych i typów urody. Prowadząca: Joanna Teper - Truty - artystka - stylista - florystka i wizażystka. Niezwykła intuicja i energia. „Ma oko” – potrafi zobaczyć i wydobyć piękno z człowieka!